See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 4 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku w 4 częściach zgodnie z opisem w formularzach cenowych stanowiących Załączniki: nr 3a, 3b, 3c, 3d oraz Opisem przedmiotu zamówienia – Załącznikiem nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: WIW-a-z.272.7.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania DNA wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASFv)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania DNA wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASFv) - zgodnie z opisem w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 3a oraz Opisem przedmiotu zamówienia - Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji kwasów nukleinowych z materiału biologicznego pochodzenia zwierzęcego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji kwasów nukleinowych z materiału biologicznego pochodzenia zwierzęcego - zgodnie z opisem w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 3b oraz Opisem przedmiotu zamówienia - Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa zestawów do wykrywania materiału genetycznego wirusa grypy ptaków typu (HPAI)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do wykrywania materiału genetycznego wirusa grypy ptaków typu (HPAI) - zgodnie z opisem w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 3c oraz Opisem przedmiotu zamówienia - Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Dostawa zestawów do wykrywania podtypów H5/H7 wirusa grypy ptaków typu A (HPAI)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do wykrywania podtypów H5/H7 wirusa grypy ptaków typu A (HPAI) - zgodnie z opisem w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 3d oraz Opisem przedmiotu zamówienia - Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część 4