39354-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur- und Wartungsdienste – Zajištění provozu velkoodběratelského zařízení 22 kV v areálu Pražského hradu a v areálu zámku Lány
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozu velkoodběratelského zařízení 22 kV v areálu Pražského hradu a v areálu zámku Lány
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele zajistit pro zadavatele základní provoz zařízení VN, zajistit výkon havarijní a poruchové služby (tedy odstraňovat havárie a poruchy, provádět opravy), provádět pravidelné zkoušky a revize v intervalu dle platných elektrotechnických norem pro velkoodběratelské zařízení VN 22 kV v areálu Pražského hradu a v areálu zámku Lány, zajistit poskytování i jiných odborných činností nehavarijní povahy (zejména nikoliv však výhradně diagnostika, měření sítě, dohled nad distribuční soustavou VN/NN, apod.). Bližší specifikace je uvedena v Zadávací dokumentaci.
Interne KennungSPH 3258/2025, P26V00001277
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 50532200 Reparatur und Wartung von Transformatoren
5. Los
LosLOT-0001