393544-2025 - Ergebnis
Polen – Informations- und Werbeerzeugnisse – Realizacja materiałów promocyjnych - gadżetów do dystrybucji wśród Honorowych Dawców Krwi: torba papierowa z nadrukiem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja materiałów promocyjnych - gadżetów do dystrybucji wśród Honorowych Dawców Krwi: torba papierowa z nadrukiem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa torby papierowej z nadrukiem ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie” i adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, logo Ministerstwa Zdrowia, logo Narodowego Centrum Krwi, hasłem: „Łączy nas krew, która ratuje życie. Bo tętni w nas dobro”, w nakładzie 30 000 sztuk, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej: OPZ), które stanowią załączniki do SWZ. 2. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Vorherige Bekanntmachung200345-2025
Interne KennungZZP.ZP.411.34.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPotrzeba udzielenia ww. zamówienia jest pilna, ponieważ zgodnie z realizacją programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” poszczególne działania promujące krwiodawstwo zostały zaplanowane do realizacji kolejno po sobie, aby zagwarantować i utrzymać stałe zainteresowanie społeczeństwa honorowym krwiodawstwem, co ma na celu zapewnienie odpowiedniej ilości krwi i jej składników na potrzeby lecznictwa w Polsce. Należy podkreślić, że krew jest potrzebna każdego dnia a w szczególnych okolicznościach zapewnienie stabilnych stanów magazynowych krwi i jej składników jest zadaniem priorytetowym i strategicznym. Dlatego też należy podjąć odpowiednie kroki aby zapewnić ciągłość w zakresie honorowego oddawania krwi.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie oraz dostawa torby papierowej z nadrukiem - realizacja materiałów promocyjnych (gadżetów) do dystrybucji wśród Honorowych Dawców Krwi
Beschreibung1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa torby papierowej z nadrukiem logo ogólnopolskiej kampanii społecznej pn. „Twoja krew, moje życie” z adresem strony internetowej www.twojakrew.pl, logo Ministerstwa Zdrowia, logo Narodowego Centrum Krwi, hasło: „Łączy nas krew, która ratuje życie, Bo tętni w nas dobro” w nakładzie 30 000 sztuk, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (dalej: SzOPZ/SOPZ lub OPZ), który stanowi załączniki do SWZ w ramach realizacji programu polityki zdrowotnej Ministra Zdrowia pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” 1.2. Na podstawie art. 256 ustawy Pzp. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 1.3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.4. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU). 1.5. Zamawiający informuje, że w przypadku, gdyby w opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów, Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert których przedmiotem są rozwiązania równoważne. 1.6. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, PPU oraz OPZ. 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: Na podstawie art. 105 oraz art. 106 ustawy Pzp. w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia, Zamawiający żąda od Wykonawców przedstawienia następujących dokumentów: 2.1.1. Wzór oferowanego przedmiotu zamówienia bez znakowania, spełniający wszystkie wymagania Zamawiającego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. 2.1.2. Oświadczenie w zakresie gramatury papieru zastosowanego w przedmiocie zamówienia. 2.1.3. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą, przy czym w przypadku konieczności dostarczenia wzoru oferowanego przedmiotu zamówienia Zamawiający wymaga przekazania go do siedziby prowadzącego postępowanie – tj. Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia, Al. Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-14:00 - przed upływem terminu składania ofert. Oświadczenie odnośnie gramatury papieru, z którego została wykonana torba, powinno zostać dołączona do składanej za pośrednictwem platformy oferty, opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby umocowanej do reprezentacji Wykonawcy. 2.1.4. Zamawiający zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp. odstępuje od użycia środków komunikacji elektronicznej w stosunku do wzoru oferowanego przedmiotu zamówienia – zgodnie z art. 65 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza przekazanie wzoru, o którym mowa powyżej za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe (Dz. U. z 2022 r. poz. 896, 1933 i 2042), osobiście lub za pośrednictwem posłańca. 2.1.5. Z uwagi na oceniane parametry oferowanego przedmiotu zamówienia, Zamawiający nie przewiduje zastosowania art. 107 ust. 2 ustawy Pzp. w zakresie uzupełniania/poprawiania wzoru, o którym mowa w pkt 2.1.1. Jednokrotnemu uzupełnieniu lub poprawieniu podlega tylko oświadczenie odnośnie gramatury papieru, z którego wykonany jest przedmiot zamówienia opisany w pkt 2.1.2. 2.1.6. W przypadku niezłożenia przez Wykonawcę w określonym przez Zamawiającego terminie przedmiotowych środków dowodowych, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c. ustawy Pzp. 2.1.7. Wykonawca powinien dochować wszelkiej staranności, aby złożone przedmiotowe środki dowodowe były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości 2.1.8. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski.
Interne KennungTorba papierowa z nadrukiem
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwości skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji niemodyfikujące ogólnego charakteru umowy zostały określone w § 11 Projektowanych Postanowień Umowy (dalej PPU) stanowiące załącznik do SWZ.