2. Verfahren
Verfahren
Titel: D/98/2025-Dostawa zestawów do likwidacji skażeń sprzętu wrażliwego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do likwidacji skażeń sprzętu wrażliwego bez podziału na części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający nie przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: D/98/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do likwidacji skażeń sprzętu wrażliwego. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający nie przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu.