2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Rogóźno w terminie od 1 lipca 2025 r do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Rogóźno w okresie od 01.07.2025 r. do 31.12.2026 r.” 1) Zakres zamówienia obejmuje: 1) Odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych; 2) Odbiór selektywnie zebranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych; 3) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych wraz z przeprowadzeniem co najmniej dwóch zbiórek w ciągu roku (jedna zbiórka w okresie wiosennym i jedna zbiórka w okresie jesiennym) pozostałych selektywnie zbieranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, we wszystkich 13 miejscowościach na terenie gminy Rogóźno( w mobilnym punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych) Przedmiotem zbiórek będzie, w szczególności: sprzęt elektryczny i elektroniczny, akumulatory, chemikalia, opony, meble i inne odpady wielkogabarytowe oraz inne odpady zmieszane pochodzące z budowy, remontu i demontażu. i budowlankę oraz tekstylia. 2) Usługa obejmuje również: 1) wyposażenie nieruchomości o zabudowie mieszkalnej w pojemniki w ilościach i wielkości zgodnej z opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ – załącznik nr 1 do SWZ) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ. Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie następujących kryteriów oceny ofert: Waga kryterium: cena60pkt czas na realizację zgłoszonej reklamacji, kryterium będzie punktowane w następujący sposób: czas na realizację zgłoszonej reklamacji w przeciągu 72h 10 pkt czas na realizację zgłoszonej reklamacji w przeciągu 48 h20 pkt czas na realizację zgłoszonej reklamacji w przeciągu 24 h 40 pkt [ Zamawiający dokona zmian w opisie przedmiotu zamówienia- załącznik nr 1 do SWZ w zakresie obowiązku posiadania monitorowania procesu odbioru odpadów z posesji mieszkańców]
Vorherige Bekanntmachung: 246225-2025
Interne Kennung: RGK-ZPI.271.1.1.2025.PS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001