393583-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – SUKCESYWNA DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „SUKCESYWNA DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH” Przez sukcesywną dostawę produktów farmaceutycznych Zamawiający rozumie cykliczną dostawę produktów farmaceutycznych w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 77 pakietów (części) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 i 3a do SWZ Wykonawca może składać ofertę na poszczególne pakiety, przy czym dany pakiet musi być oferowany w całości, brak którejkolwiek pozycji spowoduje odrzucenie oferty jako niekompletnej. Każdy z Pakietów będzie oceniany osobno, co oznacza, iż postępowanie przetargowe na każdy Pakiet może być rozstrzygnięty na korzyść innego Wykonawcy. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta będzie spełniała wymagania określone w SWZ oraz zostanie uznana za najkorzystniejszą tj. otrzyma największą ilość punktów w oparciu o podane kryteria oceny, a jej wybór zostanie zatwierdzony przez Dyrektora SPZOZ w Międzychodzie.
Vorherige Bekanntmachung: 154319-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141110 Verbandsmaterial, 33141121 Chirurgische Suturen, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung, 33181510 Nierenflüssigkeit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 1
Interne Kennung: Część 1 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 2
Interne Kennung: Część 2 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 3
Interne Kennung: Część 3 Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 4
Interne Kennung: Część 4 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 5
Interne Kennung: Część 5 Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 6
Interne Kennung: Część 6 Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 7
Interne Kennung: Część 7 Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 8
Interne Kennung: Część 8 Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 9
Interne Kennung: Część 9 Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 10
Interne Kennung: Część 10 Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 11
Interne Kennung: Część 11 Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 12
Interne Kennung: Część 12 Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 13
Interne Kennung: Część 13 Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 14
Interne Kennung: Część 14 Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 15
Interne Kennung: Część 15 Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 16
Interne Kennung: Część 16 Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 17
Interne Kennung: Część 17 Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: PRODUKTY FARMACEUTYCZNE PAKIET NR 18
Interne Kennung: Część 18 Pakiet 18