2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gadżetów promocyjnych na potrzeby projektu Going Global 5.0 - Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gadżetów informacyjno-promocyjnych na potrzeby projektu „Going Global 5.0 – Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia załącznik nr 7 do SWZ. W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, oraz wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18317000 Socken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gadżetów informacyjno-promocyjnych na potrzeby projektu „Going Global 5.0 – Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia załącznik nr 7 do SWZ.