2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda - defektoskopie produktovodů
Beschreibung: Provedení vnitřní inspekce ocelového potrubí určeného k přepravě (dále jen „produktovod“), které se nachází na území České republiky a je ve vlastnictví společnosti ČEPRO (dále jen „vnitřní inspekce“). a uzavření rámcové dohody o dílo s jedním dodavatelem, tj. stanovení rámcových smluvních podmínek pro jednotlivé dílčí zakázky (dále také jako „dílo“ anebo „služba“). Vnitřní inspekce ocelového potrubí zahrnuje tyto typy inspekcí: magnetickou inspekci (MFL), ultrazvukovou inspekci (UT), kombinací inspekce (MFL) + (UT), geometrickou inspekci s vysokým rozlišením, hardspotovou inspekci, inspekci trhlin a inspekci X, Y, Z lokalizující v mapě zjištěné nálezy (vztaženou k dodané síti markerových polí společností ČEPRO) a dále ostatní práce nebo výkony k provedení takové vnitřní inspekce nezbytných, mezi které patří i vyhotovení výstupních písemných zpráv z provedené vnitřní inspekce a také poskytnutí softwarového programu dodavatele, který slouží ke zpracování dat z provedené vnitřní inspekce včetně poskytnutí bezúplatné nevýhradních licencí pro 5 uživatelů na dobu neurčitou (dále jen „SW defektoskopie“), vše dle konkrétních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 078/25/OCN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76600000 Überwachung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001