See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Panelonderzoek meerkosten van mensen met een chronische ziekte of beperking
Beschreibung: De directie MEVA (Opdrachtgever) wenst een onderzoek uit te laten voeren naar de meerkosten van mensen met een chronische ziekte of beperking om als zodanig haar beleid beter te kunnen laten aansluiten op de meerkosten die mensen maken. Bij gebrek aan bestaande, relevante data over meerkosten heeft MEVA behoefte aan het verzamelen van data via een panelonderzoek en het analyseren van deze paneldata om conclusies te trekken relevant voor beleidsvorming. Zie voor verdere beschrijving het Beschrijvend document. Het plafondbedrag is € 175.000,- exclusief BTW.
Interne Kennung: 201850033.131.031
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze procedure valt onder de sociale en andere specifieke diensten. Dit betekent dat op deze procedure de Aanbestedingswet 2012 slechts beperkt van toepassing is, zoals omschreven in artikel 2.38 en 2.39 van de Aanbestedingswet 2012. Artikel 2.39 Aanbestedingswet 2012 houdt in dat uitsluitend de paragrafen 2.3.1.2, 2.3.2.1, 2.3.2.2 en 2.3.3.1, afdeling 2.3.4 en paragraaf 2.3.8.9 van hoofdstuk 2.3 van de Aanbestedingswet 2012 van toepassing zijn. Er is geen concrete aanwijzing van een grensoverschrijdend belang bij deze Opdracht.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste, 73210000 Beratung im Bereich Forschung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1