See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa organizacji i realizacji wyjazdów do firm i instytucji stosujących nowoczesne technologie i wyposażenie oraz na targi branżowe lub inne wydarzenia tematyczne dla uczniów i nauczycieli szkół zawodowych cz. I-IV”
Beschreibung: 17.1. Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest usługa organizacji i realizacji wyjazdów do firm i instytucji stosujących nowoczesne technologie i wyposażenie oraz na targi branżowe lub inne wydarzenia tematyczne dla uczniów i nauczycieli ze szkoły: - Część I - Zespołu Szkół Rolniczych w Krzyżewie w ramach projektu: „Profesjonalny technik – włączenie pracodawców w kształcenie młodych profesjonalistów w Zespole Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie” (nr Projektu FEPD.08.01-IZ.00-0004/24), który jest realizowany przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr (Lider projektu) wraz z Zespołem Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie (Partner projektu) i Powiatem Wysokomazowieckim (Partner projektu), w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytet VIII Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego, Działanie 8.1 Rozwój edukacji i kształcenia. - Część II – Zespołu Szkół Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie w ramach projektu: „Staże zawodowe szansą na zdobycie kwalifikacji rynkowych przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Czartajewie” (nr Projektu FEPD.08.01-IZ.00-0005/24), który jest realizowany przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr (Lider projektu) wraz z Zespołem Szkół Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie (Partner projektu) i Powiatem Siemiatyckim (Partner projektu), w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytet VIII Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego, Działanie 8.1 Rozwój edukacji i kształcenia. - Część III - Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem w ramach projektu: „EDUKACJA W MIEJSCU PRACY – włączenie pracodawców w kształcenie praktyczne ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem” (nr Projektu FEPD.08.01-IŻ.00-0003/24), który jest realizowany przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr (Lider projektu) wraz z Zespołem Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem (Partner projektu) i Powiatem Wysokomazowieckim (Partner projektu), w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytet VIII Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego, Działanie 8.1 Rozwój edukacji i kształcenia. - Część IV – Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Czyżewie w ramach projektu: „PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA – włączenie pracodawców w poprawę jakości kształcenia praktycznego ZSOiZ w Czyżewie” (nr Projektu FEPD.08.01-IZ.00-0003/23), który jest realizowany przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr (Lider projektu) wraz z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Czyżewie (Partner projektu) i Powiatem Wysokomazowieckim (Partner projektu), w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytet VIII Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego, Działanie 8.1 Rozwój edukacji i kształcenia. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertą na jedną, kilka lub na wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części, którą można udzielić jednemu wykonawcy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63511000 Organisation von Pauschalreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: - Część I - Zespołu Szkół Rolniczych w Krzyżewie w ramach projektu: „Profesjonalny technik – włączenie pracodawców w kształcenie młodych profesjonalistów w Zespole Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie” (nr Projektu FEPD.08.01-IZ.00-0004/24)
Beschreibung: 8 wyjazdów do firm i instytucji stosujących nowoczesne technologie i wyposażenie oraz na targi branżowe lub inne wydarzenia tematyczne dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie, w tym: 4 wyjazdy 1-dniowe i 4 wyjazdy 2-dniowe. Wyjazdy na wydarzenia typu np. targi, spotkania branżowe, warsztaty/pokazy/zajęcia lub wyjazdy do konkretnych przedsiębiorstw/instytucji/uczelni. Wyjazdy mają realizować cel główny projektu jakim jest podniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szans na rynku pracy uczniów poprzez włączenie pracodawców w kształcenie praktyczne. Szczegółowy program i harmonogram wyjazdu ustalany będzie z Zamawiającym. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Wyjazdy jednodniowe zakresem swoim obejmują: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczestników wyjazdu, bilety wstępu na targi, wynagrodzenie przewodnika lub prowadzącego, wyżywienie (obiad, kolacja/drugi posiłek) i inne niezbędne opłaty do prawidłowej realizacji zadania. 2. Wyjazdy dwudniowe- zakresem swoim obejmują: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczestników wyjazdu, bilety wstępu na targi, wynagrodzenie przewodnika lub prowadzącego, wyżywienie (1 śniadanie, 2 obiady, 1 kolacja), nocleg i inne niezbędne opłaty do prawidłowej realizacji zadania. Grupa docelowa: uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie Termin realizacji zamówienia: 25.09.2026r. Specyfikacja wyjazdów: Wyjazdy 1- dniowe: Lp. Miejsce wyjazdu, temat wiodący Liczba uczniów Liczba opiekunów 1 Stadnina Koni w Janowie Podlaskim, Wygoda 3, 21 505 Janów Podlaski (woj. lubelskie) 17-20 2 2 Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. w Łowiczu, ul. Topolowa 49, 99 400 Łowicz (woj. łódzkie) 17-20 2 3 Targi Agro Show w Poznaniu, Teren lotniska w Bednarach, 62-010 Pobiedziska 10-12 1 4 Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. , ul. Kościuszki 41, 62 241 Żydowo 17-20 2 Wyjazdy 2-dniowe: Lp. Miejsce wyjazdu, temat wiodący Liczba uczestników Liczba opiekunów 1 Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. , ul. Głubczycka 35, 48 130 Kietrz (woj. Opolskie) 30 2 2 Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o., ul. Włocławska 2, 88 220 Osięciny (woj. kujawsko pomorskie) 30 2 3 Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych w Słupi Wielkiej, Słupia Wielka 1, 63 022 Słupia Wielka (woj. wielkopolskie) 30 2 4 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu, ul. Poznańska 13, 63 004 Tulce k. Poznania (woj. wielkopolskie) 30 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Zespołu Szkół Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie w ramach projektu: „Staże zawodowe szansą na zdobycie kwalifikacji rynkowych przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Czartajewie” (nr Projektu FEPD.08.01-IZ.00-0005/24),
Beschreibung: 6 wyjazdów do firm i instytucji stosujących nowoczesne technologie i wyposażenie oraz na targi branżowe lub inne wydarzenia tematyczne dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie , w tym: 3 wyjazdy 1-dniowe i 3wyjazdy 2-dniowe. Wyjazdy na wydarzenia typu np. targi, spotkania branżowe, warsztaty/pokazy/zajęcia lub wyjazdy do konkretnych przedsiębiorstw/instytucji/uczelni. Wyjazdy mają realizować cel główny projektu jakim jest podniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szans na rynku pracy uczniów poprzez włączenie pracodawców w kształcenie praktyczne. Szczegółowy program i harmonogram wyjazdu ustalany będzie z Zamawiającym. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Wyjazdy jednodniowe zakresem swoim obejmują: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczestników wyjazdu, bilety wstępu na targi, wynagrodzenie przewodnika lub prowadzącego, wyżywienie (obiad, kolacja/drugi posiłek) i inne niezbędne opłaty do prawidłowej realizacji zadania. 2. Wyjazdy dwudniowe- zakresem swoim obejmują: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczestników wyjazdu, bilety wstępu na targi, wynagrodzenie przewodnika lub prowadzącego, wyżywienie (1 śniadanie, 2 obiady, 1 kolacja), nocleg i inne niezbędne opłaty do prawidłowej realizacji zadania. Grupa docelowa: uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych im. W. St. Reymonta w Czartajewie Termin realizacji zamówienia: 25.09.2026r. Specyfikacja wyjazdów: Wyjazdy 1- dniowe: Lp. Miejsce wyjazdu, temat wiodący Liczba uczniów Liczba opiekunów 1 Narew (Pronar), Białystok (BISON S.A.) 5-7 1 2 Warszawa (Targi kosmetyczne Beauty Days) 7-9 1 3 Lublin (Ogród Botaniczny UMCS), Kozłówka (Muzeum Zamoyskich w Kozłówce) 6-8 1 Wyjazdy 2-dniowe: Lp. Miejsce wyjazdu, temat wiodący Liczba uczestników Liczba opiekunów 1 Warszawa ((Live Motion Games S.A., Games Incubator S.A., Giełda Papierów Wartościowych, Centrum Pieniądza) 16-18 2 2 Gdańsk (Ogród Botaniczny) 6-8 2 3 Parczew (ELPAR), Rzeszów (Zakłady ZELMER), Solina (elektrownai wodna) 8-10 2
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem w ramach projektu: „EDUKACJA W MIEJSCU PRACY – włączenie pracodawców w kształcenie praktyczne ZSZ im. St. Staszica w Wysokiem Mazowieckiem” (nr Projektu FEPD.08.01-IŻ.00-0003/24),
Beschreibung: Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem. Wyjazdy na wydarzenia typu np. wyjazdy do konkretnych przedsiębiorstw/instytucji/uczelni lub spotkania branżowe, warsztaty/pokazy/zajęcia. Wyjazdy mają realizować cel główny projektu jakim jest podniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szans na rynku pracy uczniów poprzez włączenie pracodawców w kształcenie praktyczne. Szczegółowy program i harmonogram wyjazdu ustalany będzie z Zamawiającym. Przedmiot zamówienia obejmuje: Wyjazdy trzydniowe zakresem swoim obejmują: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczestników wyjazdu, wynagrodzenie przewodnika lub prowadzącego, wyżywienie (2 śniadania, 3 obiady, 2 kolację), nocleg i inne niezbędne opłaty do prawidłowej realizacji zadania. Grupa docelowa: uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem, ul. Jagiellońska 4, 18-200 Wysokie Mazowieckie. Specyfikacja wyjazdów: Wyjazdy 3 – dniowe: Lp. Miejsce wyjazdu, temat wiodący Liczba uczestników Liczba opiekunów 1 Stocznia Gdańska i Akademia Morska dla uczniów z branży informatycznej (technik informatyk i technik programista) 12 2 2 Stocznia Gdańska i Akademia Morska dla uczniów z branży logistyczno-ekonomicznej (technik logistyk i technik ekonomista) 12 2 3 Stocznia Gdańska i Akademia Morska dla uczniów z branży logistyczno-ekonomicznej (technik logistyk i technik ekonomista) 12 2
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Czyżewie w ramach projektu: „PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA – włączenie pracodawców w poprawę jakości kształcenia praktycznego ZSOiZ w Czyżewie” (nr Projektu FEPD.08.01-IZ.00-0003/23)
Beschreibung: 6 wyjazdów do firm i instytucji stosujących nowoczesne technologie i wyposażenie oraz na targi branżowe lub inne wydarzenia tematyczne dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Czyżewie, w tym: 3 wyjazdy 1-dniowe i 3 wyjazdy 2-dniowe. Wyjazdy na wydarzenia typu np. targi, spotkania branżowe, warsztaty/pokazy/zajęcia lub wyjazdy do konkret-nych przedsiębiorstw/instytucji/uczelni. Wyjazdy mają realizować cel główny projektu jakim jest podniesienie kompetencji zawodowych i zwiększenie szans na rynku pracy uczniów poprzez włączenie pracodawców w kształcenie praktyczne. Szczegółowy program i harmonogram wyjazdu ustalany będzie z Zamawiającym. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Wyjazdy jednodniowe zakresem swoim obejmują: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczest-ników wyjazdu, organizację pokazu/zajęć, wynagrodzenie przewodnika lub prowadzącego, wyżywienie (obiad) i inne niezbędne opłaty do prawidłowej realizacji zadania. 2. Wyjazdy dwudniowe zakresem swoim obejmują: transport, opłaty parkingowe, ubezpieczenie uczestni-ków wyjazdu, bilety wstępu na targi, wynagrodzenie przewodnika lub prowadzącego, wyżywienie (1 śniadanie, 2 obiady, 1 kolacja), nocleg i inne niezbędne opłaty do prawidłowej realizacji zadania. Grupa docelowa: uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Czyżewie, ul. Niepodległości 3, 18-220 Czyżew. Specyfikacja wyjazdów: Wyjazdy 1- dniowe: Lp. Miejsce wyjazdu, temat wiodący Liczba uczniów Liczba opiekunów 1 Park Naukowo-Technologiczny w Białymstoku (w tym, np. zwiedzanie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, warsztat programowania lub pokaz (do wyboru- Arduino, Python, AI, druk 3D); spotkanie ze startupami) 12 1 2 Pronar Sp. z o.o., Centrum Wystawowe PRONAR w Siemiatyczach (w tym, np. zwiedza-nie, pokazy pracy maszyn i urządzeń) 12 1 3 Dom Polonii, Pułtusk –„Gawęda o zachowaniu się przy stole” lub warsztat/pokaz pro-dukcji serów korycińskich (Korycin i okolice). 12 1 Wyjazdy 2-dniowe: Lp. Miejsce wyjazdu, temat wiodący Liczba uczestni-ków Liczba opieku-nów 1 Warszawa – Centrum Nauki Kopernik + Google Polska / CD Projekt RED. Wizyta w Google Polska lub CD Projekt RED (pokaz/zajęcia o pracy programistów, pipeli-ne produkcyjny gier, stanowiska pracy). Spacer technologiczny po Warszawie – Politechnika Warszawska, Biblioteka UW. Centrum Nauki Kopernik – wystawy dotyczące robotyki, automatyki i sztucznej inteligen-cji. Laboratorium „Przyszłość Cyfrowa” (jeśli dostępne). 12 2 2 Między narodowe Targi AGROTECH Kielce, 13-15 marca 2026 r. lub Agro show Bednary, 18-20 września 2026 r. 12 2 3 Hotel Novotel w Warszawie (w tym, np. zapoznanie się z funkcjonowaniem hotelu i sta-nowisk pracy, warsztaty kulinarne). 12 2