See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów żywnościowych do USK-1 w Szczecinie
Beschreibung: Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 38525-2025
Interne Kennung: ZP-261-93/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 -Świeże warzywa i owoce, kiszonki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung: PAKIET NR 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 -Ziemniaki
Interne Kennung: PAKIET NR 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 -Mleko i produkty mleczne
Interne Kennung: PAKIET NR 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 -Jaja
Interne Kennung: PAKIET NR 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 -Mięso czerwone oraz wędliny i kiełbasy wieprzowe
Interne Kennung: PAKIET NR 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 -Mięso i wyroby drobiowe
Interne Kennung: PAKIET NR 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 -Produkty bezglutenowe i PKU
Interne Kennung: PAKIET NR 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 -Ryby i przetwory rybne
Interne Kennung: PAKIET NR 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 -Produkty spożywcze mrożone
Interne Kennung: PAKIET NR 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 -Produkty suche i przetwory spożywcze
Interne Kennung: PAKIET NR 10