393761-2025 - Ergebnis
Polen – Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör – SVA/4620-47/2025: Zakup odzieży, obuwia oraz środków ochrony indywidualnej i zbiorowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-47/2025: Zakup odzieży, obuwia oraz środków ochrony indywidualnej i zbiorowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa na rok 2025 odzieży roboczej, ochronnej, obuwia i środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, w ilościach, asortymencie i szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla potrzeb AMW SINEVIA Sp. z o.o.
Vorherige Bekanntmachung149755-2025
Interne KennungSVA/4620-47/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji tj. zastrzega sobie prawo zrealizowania przedmiotu zamówienia według rzeczywistych potrzeb i nie ma obowiązku realizowania zamówienia w maksymalnych ilościach. Zamawiający zastrzega sobie prawo niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ lub prawo zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń w związku ze zmniejszeniem lub zwiększeniem zakresu przedmiotu Umowy. Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w przypadku redukcji lub zwiększenia zatrudnienia pracowników Zamawiającego, wykonywania specjalistycznych robót wymagających dużego zapotrzebowania na środki ochrony indywidualnej oraz wykonywania prac, przy których odzież i obuwie szybko ulegną zniszczeniu.