See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa systemu do bezpośredniej identyfikacji drobnoustrojów metodą multiplex PCR oraz systemu do biotypowania drobnoustrojów z wykorzystaniem technologii FT- IR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dzierżawa systemu do bezpośredniej identyfikacji drobnoustrojów metodą multiplex PCR oraz systemu do biotypowania drobnoustrojów z wykorzystaniem technologii FT-IR”. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa specjalistycznych systemów laboratoryjnych obejmująca dwie części. Część nr 1- obejmuje dzierżawę zamkniętego, w pełni zautomatyzowanego systemu do bezpośredniej identyfikacji drobnoustrojów z materiału klinicznego metodą multiplex PCR, wraz z dostawą odczynników. System przeznaczony jest do diagnostyki IVD i nie wymaga wcześniejszej izolacji materiału genetycznego. Część nr 2 - obejmuje dzierżawę kompletnego systemu do biotypowania drobnoustrojów z wykorzystaniem technologii FT-IR, wraz z dostawą odczynników oraz oprogramowaniem umożliwiającym analizę w czasie rzeczywistym i serotypowanie wybranych szczepów na potrzeby epidemiologii szpitalnej.
Vorherige Bekanntmachung: 260885-2026
Interne Kennung: ZP.009.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dzierżawa systemu do bezpośredniej identyfikacji drobnoustrojów metodą multiplex PCR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dzierżawa systemu do bezpośredniej identyfikacji drobnoustrojów metodą multiplex PCR oraz systemu do biotypowania drobnoustrojów z wykorzystaniem technologii FT-IR”. Część nr 1- obejmuje dzierżawę zamkniętego, w pełni zautomatyzowanego systemu do bezpośredniej identyfikacji drobnoustrojów z materiału klinicznego metodą multiplex PCR, wraz z dostawą odczynników. System przeznaczony jest do diagnostyki IVD i nie wymaga wcześniejszej izolacji materiału genetycznego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy,stanowiących Załącznik nr 8a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dzierżawa systemu do biotypowania drobnoustrojów z wykorzystaniem technologii FT-IR
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dzierżawa systemu do bezpośredniej identyfikacji drobnoustrojów metodą multiplex PCR oraz systemu do biotypowania drobnoustrojów z wykorzystaniem technologii FT-IR”. Część nr 2 - obejmuje dzierżawę kompletnego systemu do biotypowania drobnoustrojów z wykorzystaniem technologii FT-IR, wraz z dostawą odczynników oraz oprogramowaniem umożliwiającym analizę w czasie rzeczywistym i serotypowanie wybranych szczepów na potrzeby epidemiologii szpitalnej.
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy,stanowiących Załącznik nr 8b do SWZ.