2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření ČOV Střelice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je intenzifikace stávající ČOV Střelice, pro požadované zvýšení kapacity ze současných 2 850 EO na 6 500 EO. Navýšení kapacity zohledňuje nárůst počtu připojených obyvatel napojených obcí. Stavba intenzifikace řeší navýšení kapacit obce Střelice, napojení obce Nebovidy a případné budoucí napojení části obcí Troubsko a Popůvky.
Interne Kennung: Ozn. o zah.17_06
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232421 Abwasserbehandlungsanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Ozn. o zah. 17_06