See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie rocznego przeglądu i remontu okresowego Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie w latach 2026 i 2027 wraz z dostawą materiałów i części zamiennych i szybkozużywających się
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rocznego przeglądu i remontu okresowego Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie w latach 2026 i 2027 wraz z dostawą materiałów i części zamiennych i szybkozużywających się, w szczególności: - wykonanie przeglądu okresowego, - dokonanie niezbędnych napraw oraz wymiany części w celu utrzymania ciągłości ruchu zakładu - dostawa do magazynu uzgodnionych z Zamawiającym części zamiennych i szybkozużywających się, które zostały pobrane i użyte podczas remontu lub zostały wskazane przez Zamawiającego, jako niezbędne w celu zapewnienia ciągłości pracy instalacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ cz. V. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych: CZĘŚĆ 1 - Wykonanie rocznego przeglądu i remontu okresowego Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych wraz z dostawą materiałów, części zamiennych i szybkozużywających się w roku 2026 i 2027 - część kotłowa; CZĘŚĆ 2 - Wykonanie rocznego przeglądu i remontu okresowego Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych wraz z dostawą materiałów, części zamiennych i szybkozużywających się w roku 2026 i 2027 - urządzenia oczyszczania spalin; CZĘŚĆ 3 - Wykonanie rocznego przeglądu i remontu okresowego Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych wraz z dostawą materiałów, części zamiennych i szybkozużywających się w roku 2026 i 2027 - urządzenia elektroenergetyczne. 3. Zakres prac dla poszczególnych części w latach 2026 i 2027 został szczegółowo określony w projekcie umowy (stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ – w odniesieniu do każdej części). 4. Obowiązki Stron i warunki gwarancji oraz realizacji przedmiotu zamówienia określa §2 i §3 projektu umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ (w odniesieniu do części). 5. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający zaleca, aby Wykonawca skorzystał z możliwości przeprowadzenia wizji lokalnej obiektów, w których wykonywane będą prace remontowe objęte przedmiotem zamówienia oraz uzyskał na swoją odpowiedzialność i ryzyko wszelkie istotne informacje niezbędne do przygotowania oferty. Wizja lokalna winna być dokonana na koszt własny Wykonawcy. Termin wizji lokalnej należy ustalić z Zamawiającym. 6. Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia - szczegóły określono w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 70608-2026
Interne Kennung: ZZ.361.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - Wykonanie rocznego przeglądu i remontu okresowego Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych wraz z dostawą materiałów, części zamiennych i szybkozużywających się w roku 2026 i 2027 - część kotłowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie rocznego przeglądu i remontu okresowego Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Koninie w latach 2026 i 2027 wraz z dostawą materiałów i części zamiennych i szybkozużywających się, w szczególności: - wykonanie przeglądu okresowego, - dokonanie niezbędnych napraw oraz wymiany części w celu utrzymania ciągłości ruchu zakładu - dostawa do magazynu uzgodnionych z Zamawiającym części zamiennych i szybkozużywających się, które zostały pobrane i użyte podczas remontu lub zostały wskazane przez Zamawiającego, jako niezbędne w celu zapewnienia ciągłości pracy instalacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ cz. V. 2. Zakres prac dla poszczególnych części w latach 2026 i 2027 został szczegółowo określony w projekcie umowy (stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ) 3. Obowiązki Stron i warunki gwarancji oraz realizacji przedmiotu zamówienia określa §2 i §3 projektu umowy, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 4. Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający zaleca, aby Wykonawca skorzystał z możliwości przeprowadzenia wizji lokalnej obiektów, w których wykonywane będą prace remontowe objęte przedmiotem zamówienia oraz uzyskał na swoją odpowiedzialność i ryzyko wszelkie istotne informacje niezbędne do przygotowania oferty. Wizja lokalna winna być dokonana na koszt własny Wykonawcy. Termin wizji lokalnej należy ustalić z Zamawiającym. 5. Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia - szczegóły określono w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: ZZ.361.19.2025 część 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - Wykonanie rocznego przeglądu i remontu okresowego Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych wraz z dostawą materiałów, części zamiennych i szybkozużywających się w roku 2026 i 2027 - urządzenia oczyszczania spalin
Interne Kennung: ZZ.361.19.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 - Wykonanie rocznego przeglądu i remontu okresowego Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych wraz z dostawą materiałów, części zamiennych i szybkozużywających się w roku 2026 i 2027 - urządzenia elektroenergetyczne
Interne Kennung: ZZ.361.19.2025 część 3