See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej w ramach projektów własnych realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej w ramach projektów własnych realizowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Działanie 6.3 Nowoczesne regionalne służby zatrudnienia. Działanie 6.5 Wsparcie dla pracodawców i pracowników. Postępowanie składa się z trzech części. Kompleksowa realizacja usługi Części I obejmuje następujące zadania: 1. Produkcja i emisja spotów radiowych, 2. Produkcja filmów informacyjno-promocyjnych, 3. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii w Internecie i w social mediach: 3.1. Przygotowanie i promocja postów na Facebooku, 3.2. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii w Google Search (reklama tekstowa), 3.3. Promocja filmów na YouTube. Kompleksowa realizacja usługi Części II obejmuje następujące zadania: 1. Produkcja i emisja spotów radiowych, Kompleksowa realizacja usługi Części III obejmuje następujące zadania: 1. Produkcja i emisja spotów radiowych, 2. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii w Internecie i w social mediach: 2.1. Przygotowanie i promocja 8 postów na Facebooku, 2.2. Przygotowanie, produkcję i publikację materiału reklamowego – banerów na portalach internetowych, 2.3. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii w Google Search (reklama tekstowa). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 388102-2025
Interne Kennung: ZZP.262.64.2024.MC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Usługa realizacji kampanii informacyjno-promocyjnej, polegającej na promocji działań związanych z mobilnością na europejskim rynku pracy, wiedzą o sieci EURES, usługach i możliwościach sieci EURES na rzecz wdrażanych projektów własnych w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Działanie 6.3 Nowoczesne regionalne służby zatrudnienia przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Projekt „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1” oraz „EURES w regionie Mazowieckim regionalnym 1” Kompleksowa realizacja usługi Części I obejmuje następujące zadania: 1. Produkcja i emisja spotów radiowych, 2. produkcja filmów informacyjno-promocyjnych, 3. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii w Internecie i w social mediach: 3.1. Przygotowanie i promocja postów na Facebooku, 3.2. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii w Google Search (reklama tekstowa), 3.3. Promocja filmów na YouTube. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZZP.262.64.2024.MC Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje prawa opcji
Los: LOT-0003
Titel: Część II
Beschreibung: Kompleksowa usługa, przygotowania, produkcji i nabycia filmu informacyjno-promocyjnego (kreacja, scenariusz, produkcja i post produkcja, animacja) skierowanego do osób poszukujących pracy w Polsce z krajów UE/EOG i Szwajcarii oraz jego dostawy do siedziby zamawiającego. Działanie 6.3 Nowoczesne regionalne służby zatrudnienia. Projekt „EURES w regionie Warszawskim stołecznym 1” oraz „EURES w regionie Mazowieckim regionalnym 1” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZZP.262.64.2024.MC Część II
Los: LOT-0004
Titel: Część III
Beschreibung: Usług realizacji kampanii informacyjno-promocyjnej, skierowanej do odbiorców wsparcia, polegającej na promocji działań wdrażanych przez WUP w Warszawie tj. w ramach projektów własnych w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027, Działanie 6.5 Wsparcie dla pracodawców i pracowników. Projekt „Przedsiębiorco zainwestuj w swoją kadrę! 1” oraz „Przedsiębiorco zainwestuj w swoją kadrę! 2”. Kompleksowa realizacja usługi Części III obejmuje następujące zadania: 1. Produkcja i emisja spotów radiowych, 2. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii w Internecie i w social mediach: 2.1. Przygotowanie i promocja 8 postów na Facebooku, 2.2. Przygotowanie, produkcję i publikację materiału reklamowego – banerów na portalach internetowych, 2.3. Przygotowanie i przeprowadzenie kampanii w Google Search (reklama tekstowa). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZZP.262.64.2024.MC Część III