393839-2025 - Wettbewerb
Polen – Versicherungen – „Ubezpieczenie Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku w zakresie ryzyk majątkowych”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Ubezpieczenie Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Promniku w zakresie ryzyk majątkowych”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie mienia obejmujące następujący zakres: • Sekcja 1 - Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk • Sekcja 2 – Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk • Sekcja 3 – Ubezpieczenie maszyn i urządzeń budowlanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznikach nr 9-12 do SWZ.
Interne KennungPGO/02/06/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001