393852-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitsberatung – Provedení návrhu metodik, postupů a procesů pro SMS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvedení návrhu metodik, postupů a procesů pro SMS
BeschreibungJedná se o zpracování metodik, postupů a procesů k zavedenému programu řízení bezpečnosti letů pro Vzdušné síly Armády České republiky (dále jen jako „VzS AČR“) jako uceleného Safety Management System (dále jen „SMS“) v souladu s aktuální legislativní a předpisovou základnou, dále pak zpracování návrhu manuálu SMS VzS a přímo podřízených útvarů VzS (dále jen „PPÚ“) v souladu s metodikami, postupy a procesy (dále jen „návrh manuálu SMS“ a provedení školení metodik, postupů a procesů v rozsahu vybraného personálu VzS a PPÚ.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79417000 Sicherheitsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVTÚ/VTÚL-5670-3/2026