39386-2026 - Ergebnis
Tschechien – Datenanlagen – Smart metering datová centrála - Chammeleon
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSmart metering datová centrála - Chammeleon
BeschreibungPředmětem plnění této sektorové veřejné zakázky bude dodávka datové centrály (software i hardware), která bude sloužit především kdálkovému odečtu dat a řízení odběru elektrické energie na odběrných místech s instalovaným smart metrem, jejichž cílový stav bude cca1,5 mil. kusů. Datová centrála musí poskytovat interoperabilitu pro komunikaci s dalšími systémy i různými typy smart metrů a zpracovávatdata z manuálně odečítaných měřidel. Součástí dodávky datové centrály bude i mobilní aplikace pro lokální odečty dat ze smart metrů, testrelé atd. Dále se jedná o dodávku provozního HW, provozního SW a licencí, instalačních prací, začlenění do stávající IT infrastruktury dlestandardů zadavatele a zajištění servisní podpory pro provozní infrastrukturu, servisní podpory a rozvoje pro aplikaci datové centrály.
Interne KennungSmart metering datová centrála - Chammeleon
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensBližší informace v ZD
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32580000 Datenanlagen
5. Los
LosLOT-0001