2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport pracowników Poczty Polskiej S.A na trasie WER Lisi Ogon -Dworzec Główny PKP -WER Lisi Ogon”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przewóz pracowników Poczty Polskiej S.A. z dworca kolejowego PKP Bydgoszcz Główna przy ul. Zygmunta Augusta do Wydziału Ekspedycyjno Rozdzielczego w m. Lisi Ogon ul. Pocztowa 12, gm. Białe Błota oraz przywóz z Wydziału Ekspedycyjno Rozdzielczego w m. Lisi Ogon do dworca kolejowego PKP Bydgoszcz Główna przy ul. Zygmunta Augusta z postojami na przystankach pośrednich określonych w rozkładzie jazdy. Po wjeździe na teren Wydziału Ekspedycyjno Rozdzielczego przystanek znajduje się przy bramie wjazdowej oraz przy budynku administracyjnym w głębi parkingu, zgodnie z rozkładem jazdy autobusów stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia w odpowiedniej ilości sprawnych technicznie i dopuszczonych do ruchu autobusów. Wymagane jest dysponowanie przynajmniej dwoma autobusami.
Interne Kennung: BZ.26.172.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Transport pracowników Poczty Polskiej S.A na trasie WER Lisi Ogon -Dworzec Główny PKP -WER Lisi Ogon
Menge: 56 700 Kilometer