393879-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup wraz z dostawą Systemu Zarządzania Podatnościami wraz z usługą wdrożenia [SEC-VA] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach w ramach wskaźnika D21G.R2.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą Systemu Zarządzania Podatnościami wraz z usługą wdrożenia [SEC-VA] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach w ramach wskaźnika D21G.R2.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup wraz z dostawą Systemu Zarządzania Podatnościami wraz z usługą wdrożenia [SEC-VA] w ramach działania KPO D1.1.2 dla zadania - Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach w ramach wskaźnika D21G.R2. Zamawiający wymaga, aby realizacja zamówienia była zgodna z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”) określoną w art. 17 Rozporządzenia (UE) 2020/852 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 18 czerwca 2020 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung227219-2026
Interne KennungIZP.2411.57.2026.MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001