39391-2026 - Ergebnis
Niederlande – Sportgeräte und -ausrüstungen – EU aanbesteding Gymzaalinrichting SCOH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEU aanbesteding Gymzaalinrichting SCOH
BeschreibungPERCEEL 1 Binnen de opdracht valt: - Het leveren van vast materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het leveren van los (verplaatsbaar) materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het leveren van klein materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het inhuizen, monteren, plaatsen en aansluiten van het materiaal - Het op verzoek verzamelen en afvoeren van overtollig oud materiaal - Het bieden van instructie ten aanzien van optimaal gebruik en onderhoud - Uitvoeren van preventief onderhoud - Uitvoeren van correctief onderhoud - Het geven van inrichtingsadvies en het leveren van interieurontwerp in 2D en 3D Buiten de opdracht valt: - (Vast) Sport- en spelmateriaal voor buitenspeelplaatsen - Het leveren van materiaal ter aanvulling op bestaande items (minimaal, geringe aantallen) PERCEEL 2 Binnen de opdracht valt: - Uitvoeren van veiligheidsinspecties en -keuringen - Uitvoeren van correctief onderhoud PERCEEL 1 Binnen de opdracht valt: - Het leveren van vast materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het leveren van los (verplaatsbaar) materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het leveren van klein materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het inhuizen, monteren, plaatsen en aansluiten van het materiaal - Het op verzoek verzamelen en afvoeren van overtollig oud materiaal - Het bieden van instructie ten aanzien van optimaal gebruik en onderhoud - Uitvoeren van preventief onderhoud - Uitvoeren van correctief onderhoud - Het geven van inrichtingsadvies en het leveren van interieurontwerp in 2D en 3D Buiten de opdracht valt: - (Vast) Sport- en spelmateriaal voor buitenspeelplaatsen - Het leveren van materiaal ter aanvulling op bestaande items (minimaal, geringe aantallen) PERCEEL 2 Binnen de opdracht valt: - Uitvoeren van veiligheidsinspecties en -keuringen - Uitvoeren van correctief onderhoud Het betreft een Raamovereenkomst voor vier jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes jaar duren.
Interne Kennung2025-GI303644
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPERCEEL 1 Binnen de opdracht valt: - Het leveren van vast materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het leveren van los (verplaatsbaar) materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het leveren van klein materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het inhuizen, monteren, plaatsen en aansluiten van het materiaal - Het op verzoek verzamelen en afvoeren van overtollig oud materiaal - Het bieden van instructie ten aanzien van optimaal gebruik en onderhoud - Uitvoeren van preventief onderhoud - Uitvoeren van correctief onderhoud - Het geven van inrichtingsadvies en het leveren van interieurontwerp in 2D en 3D Buiten de opdracht valt: - (Vast) Sport- en spelmateriaal voor buitenspeelplaatsen - Het leveren van materiaal ter aanvulling op bestaande items (minimaal, geringe aantallen) PERCEEL 2 Binnen de opdracht valt: - Uitvoeren van veiligheidsinspecties en -keuringen - Uitvoeren van correctief onderhoud
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
5. Los
LosLOT-0001
TitelEU aanbesteding Gymzaalinrichting SCOH, PERCEEL 1 Gymzaalinrichting
BeschreibungPERCEEL 1 Binnen de opdracht valt: - Het leveren van vast materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het leveren van los (verplaatsbaar) materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het leveren van klein materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het inhuizen, monteren, plaatsen en aansluiten van het materiaal - Het op verzoek verzamelen en afvoeren van overtollig oud materiaal - Het bieden van instructie ten aanzien van optimaal gebruik en onderhoud - Uitvoeren van preventief onderhoud - Uitvoeren van correctief onderhoud - Het geven van inrichtingsadvies en het leveren van interieurontwerp in 2D en 3D Buiten de opdracht valt: - (Vast) Sport- en spelmateriaal voor buitenspeelplaatsen - Het leveren van materiaal ter aanvulling op bestaande items (minimaal, geringe aantallen) PERCEEL 1 Binnen de opdracht valt: - Het leveren van vast materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het leveren van los (verplaatsbaar) materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het leveren van klein materiaal t.b.v. gymzaal en speellokaal - Het inhuizen, monteren, plaatsen en aansluiten van het materiaal - Het op verzoek verzamelen en afvoeren van overtollig oud materiaal - Het bieden van instructie ten aanzien van optimaal gebruik en onderhoud - Uitvoeren van preventief onderhoud - Uitvoeren van correctief onderhoud - Het geven van inrichtingsadvies en het leveren van interieurontwerp in 2D en 3D Buiten de opdracht valt: - (Vast) Sport- en spelmateriaal voor buitenspeelplaatsen - Het leveren van materiaal ter aanvulling op bestaande items (minimaal, geringe aantallen)
Interne Kennung1
Haupteinstufung (cpv): 37420000 Ausrüstungen für Turnhallen
Optionen
Beschreibung der OptionenHet betreft een Raamovereenkomst voor vier jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus zes jaar duren. Hiermee wordt afgeweken van de maximale duur van een raamovereenkomst conform AW2012. SCOH motiveert dit als volgt; Efficiëntie Om effectief en efficiënt gebruik te maken van het resultaat van deze aanbestedingsprocedure acht SCOH het zinvol en verantwoord om langjarig gebruik te maken van de aangegane Overeenkomsten. Vervangingscyclus Om de doelstellingen, keuzevrijheid per locatie, acht SCOH het wenselijk een groot deel van het meubilair onder de raamovereenkomst te kunnen vervangen. Op deze manier kan per locatie het meerjarige vervangingscyclus binnen deze Overeenkomst worden benut. Langjarige afschrijving Het te leveren meubilair kent een langjarige afschrijvingstermijn; een volgende vervangingscyclus valt daarmee ruim buiten de duur van de overeenkomst.
LosLOT-0002
TitelEU aanbesteding Gymzaalinrichting SCOH, PERCEEL 2 Inspecties op gymzaalinrichting
BeschreibungPERCEEL 2 Binnen de opdracht valt: - Uitvoeren van veiligheidsinspecties en -keuringen - Uitvoeren van correctief onderhoud PERCEEL 2 Binnen de opdracht valt: - Uitvoeren van veiligheidsinspecties en -keuringen - Uitvoeren van correctief onderhoud
Interne Kennung2