393929-2026 - Auftragsänderung
Polen – Medizinische Geräte – Modernizacja i rozwój sprzętu medycznego na potrzebę pacjentów z rozpoznaniem kardiologicznym
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja i rozwój sprzętu medycznego na potrzebę pacjentów z rozpoznaniem kardiologicznym
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Lubuskiego Szpitala Specjalistycznego Pulmonologiczno – Kardiologicznego w Torzymiu Sp. z o. o. w ramach projektu pn. „Modernizacja i rozwój sprzętu medycznego na potrzebę pacjentów z rozpoznaniem kardiologicznym” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33112200 Ultraschallanlage, 33123200 Elektrokardiografen
5. Los
LosLOT-0006
TitelDostawa podnośników transportowo - kąpielowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa 2 podnośników transportowo - kąpielowych. Szczegółowe parametry sprzętu znajdują się w załączniku 2.6 do SWZ.
Interne KennungZP.381.DN,10.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy