2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych dla CBZC Zarządu w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą mebli biurowych dla CBZC Zarządu w Poznaniu, zwanych dalej „meblami”. Ilość mebli będących przedmiotem zamówienia została określona w opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZZP.2380.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001