2. Verfahren
Verfahren
Titel: Humanitaire opvang en begeleiding Oekraïners
Beschreibung: Bekendmaking op TenderNed dat gemeente Noordoostpolder het voornemen heeft om een overeenkomst aan te gaan met betrekking tot een pilot humanitaire opvang en begeleiding voor Oekraïners geldend voor alle locaties van de gemeentelijke Oekraïne opvang. Bij deze aankondiging is een document gepubliceerd waarin nadere toelichting is opgenomen. Bekendmaking op TenderNed dat gemeente Noordoostpolder het voornemen heeft om een overeenkomst aan te gaan met betrekking tot een pilot humanitaire opvang en begeleiding voor Oekraïners geldend voor alle locaties van de gemeentelijke Oekraïne opvang. Bij deze aankondiging is een document gepubliceerd waarin nadere toelichting is opgenomen.
Interne Kennung: 20250616183731
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Pilot humanitaire opvang en begeleiding Oekraïners
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85311000 Dienstleistungen im Sozialwesen in Verbindung mit Heimen
393968-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Maatschappelijke diensten – Humanitaire opvang en begeleiding Oekraïners
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 20250616183731
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85310000 Maatschappelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft