See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyroby medyczne jednorazowego użytku przeznaczone do procedur kardiochirurgicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku przeznaczonych do procedur kardiochirurgicznych.
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: Hemokoncentrator
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował na podstawie art.31 ust.2 ustawy Pzp prawo opcji w związku z przewidywaną możliwością zwiększenia zakresu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: Dren do drenażu pooperacyjnego śródpiersia i jam opłucnych
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: Mikroostrza - nożyki mikrochirurgiczne
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4
Beschreibung: Pojemniki do pobierania i przechowywania preparatyki krwi.
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Beschreibung: Łącznik typu męsko - męski
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6
Beschreibung: Zestaw jednorazowy do wspomagania lewej i prawej komory,
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Beschreibung: Zestaw do kardioplegii krystalicznej
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8
Beschreibung: Oxygenatory
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9
Beschreibung: Moduł oksygenatora do Ecmo
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Beschreibung: Linie do Oksygenatora
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11
Beschreibung: łaczniki
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/11
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12
Beschreibung: Klipsy tytanowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/12
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Beschreibung: Testy do pomiaru czasu krzepnięcia krwi
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/13
Los: LOT-0014
Titel: część nr 14
Beschreibung: Kaniula do podawania kardiopleginy do opuszka aorty
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/14
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Beschreibung: Kaniula żylna i aortalna
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/15
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16
Beschreibung: Kaniula wieńcowa z balonikiem
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/16
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Beschreibung: szanty wieńcowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/17
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18
Beschreibung: wycinaki do aorty
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/18
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19
Beschreibung: Zestaw do autotransfuzji
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/19
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20
Beschreibung: Plasterki czujnika
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/20
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21
Beschreibung: Dmuchawka do zabiegów typu OPCABG
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/21
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22
Beschreibung: Sonda do pomiaru przepływów w pomostach aortalnych
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/22
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23
Beschreibung: Kaniula do podawania kardiopleginy wstecznej
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/23
Los: LOT-0024
Titel: część nr 24
Beschreibung: Kaniula żylna prosta zbrojona
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/24
Los: LOT-0025
Titel: część nr 25
Beschreibung: Wenty z prowadnica i bez prowadnicy
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/25
Los: LOT-0026
Titel: część nr 26
Beschreibung: Kaniule do perfuzji ujść naczyń wieńcowych
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/26
Los: LOT-0027
Titel: część nr 27
Beschreibung: stabilizatory serca
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/27
Los: LOT-0028
Titel: część nr 28
Beschreibung: Pasy do zespolenia mostka z mechanizmem zatrzaskowym,
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/28
Los: LOT-0029
Titel: część nr 29
Beschreibung: Czujniki mózgowo - somatyczne
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/29
Los: LOT-0030
Titel: część nr 30
Beschreibung: Elektrody do pomiaru indeksu bispektralnego
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/30
Los: LOT-0031
Titel: część nr 31
Beschreibung: Głowica do pompy centrafugalnej
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/31
Los: LOT-0032
Titel: część nr 32
Beschreibung: Gumki naczyniowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/32
Los: LOT-0033
Titel: część nr 33
Beschreibung: Elektrody do czasowej stymulacji serca
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/33
Beschreibung der Optionen: 5. Zamawiający zastosował na podstawie art.31 ust.2 ustawy Pzp prawo opcji w związku z przewidywaną możliwością zwiększenia zakresu zamówienia.
Los: LOT-0034
Titel: część nr 34
Beschreibung: Elektrody nasierdziowa unipolarna
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/34
Los: LOT-0035
Titel: część nr 35
Beschreibung: pętle naczyniowe
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/35
Los: LOT-0036
Titel: część nr 36
Beschreibung: Zestaw do ciągłego rzutu serca
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/36
Los: LOT-0037
Titel: część nr 37
Beschreibung: Automatyczny system mocowania i przycinania szwów
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/37
Los: LOT-0038
Titel: część nr 38
Beschreibung: Retraktor tkanek miękkich
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/38
Los: LOT-0039
Titel: część nr 39
Beschreibung: Jednorazowy system do śródoperacyjnego, przez sternotomię, zamknięcia uszka lewego przedsionka
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/39
Los: LOT-0040
Titel: część nr 40
Beschreibung: Dwuportowa kaniula do selektywnej perfuzji mózgowej
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/40
Los: LOT-0041
Titel: część nr 41
Beschreibung: Elektrody jedno i dwubiegunowe do śródoperacyjnej ablacji zaburzeń rytmu.
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/41
Los: LOT-0042
Titel: część nr 42
Beschreibung: Igła do podawania kardioplegii
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/42
Los: LOT-0043
Titel: część nr 43
Beschreibung: Kaniula aortalna prosta.
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/43
Los: LOT-0044
Titel: część nr 44
Beschreibung: Kaniula tętnicza i żylna udowa
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/44
Los: LOT-0045
Titel: część nr 45
Beschreibung: Kaniula aortalna prosta z prowadnikiem.
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/45
Los: LOT-0046
Titel: część nr 46
Beschreibung: czujniki pomiary krwi żylnej i tętniczej
Interne Kennung: DZPZ/2650/26UEPN/2026/46