See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów bojowych – Kołowego Transportera Opancerzonego KTO ROSOMAK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa części zamiennych do pojazdów bojowych – Kołowego Transportera Opancerzonego KTO ROSOMAK dla jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ, Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w powyższych załącznikach oraz zgodnie z umową stanowiącą załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 241592-2026
Interne Kennung: 20-ZP-04-26-56
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001