394074-2025 - Wettbewerb
Polen – Acrylpolymere in Primärformen – Dostawa 70 Mg flokulantu w postaci emulsji do wspomagania procesu odwadniania osadów z Oczyszczalni Ścieków w Borówcu, Mosinie, Szlachęcinie oraz Chludowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 70 Mg flokulantu w postaci emulsji do wspomagania procesu odwadniania osadów z Oczyszczalni Ścieków w Borówcu, Mosinie, Szlachęcinie oraz Chludowie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa 70 Mg flokulantu w postaci emulsji do wspomagania procesu odwadniania osadów z Oczyszczalni Ścieków w Borówcu, Mosinie, Szlachęcinie oraz Chludowie. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungZ/33/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24542000 Acrylpolymere in Primärformen
5. Los
LosLOT-0001