See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie 70 kursów zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie 70 kursów zawodowych dla 545 osadzonych na terenie niżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I
Beschreibung: Przeprowadzenie 22 kursów zawodowych w jednostkach: Areszt Śledczy w Koszalinie, Oddział Zewnętrzny w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Areszt Śledczy w Słupsku, Oddział Zewnętrzny w Ustce Aresztu Śledczego w Słupsku, Zakład Karny Stare Borne. Szczegółowy zakres kursów został opisany w SWZ i załączniku nr 2.
Los: LOT-0002
Titel: CZEŚĆ II
Beschreibung: Przeprowadzenie 13 kursów zawodowych w jednostkach: Zakład Karny Czarne, Oddział Zewnętrzny w Szczecinku Zakładu Karnego w Czarnem, Oddział Zewnętrzny w Złotowie Zakładu Karnego w Czarnem. Szczegółowy zakres kursów został opisany w SWZ i załączniku nr 2.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III
Beschreibung: Przeprowadzenie 16 kursów zawodowych w jednostkach: Areszt Śledczy w Szczecinie, Oddział Zewnętrzny w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie, Zakład Karny w Goleniowie. Szczegółowy zakres kursów został opisany w SWZ i załączniku nr 2.
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV
Beschreibung: Przeprowadzenie 8 kursów zawodowych w jednostkach: Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim, Oddział Zewnętrzny w Słońsku Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim, Areszt Śledczy w Międzyrzeczu. Szczegółowy zakres kursów został opisany w SWZ i załączniku nr 2.
Los: LOT-0005
Titel: CZEŚĆ V
Beschreibung: Przeprowadzenie 11 kursów zawodowych w jednostkach: Zakład Karny w Nowogardzie, Oddział Zewnętrzny w Płotach Zakładu Karnego w Nowogardzie, Zakład Karny Wierzchowo. Szczegółowy zakres kursów został opisany w SWZ i załączniku nr 2.