See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van deegwaren voor een periode van maximum 4 jaar
Beschreibung: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer. Deze opdracht is ingedeeld in percelen. De inschrijver mag een offerte indienen voor één, meerdere of alle percelen. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne Kennung: PPP03T-8560/6365/6310.L.014
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vegan droge deegwaren en granen
Beschreibung: Vegan droge deegwaren en granen
Interne Kennung: 6310.L.014_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15851230 Lasagne, 15851250 Couscous, 03211300 Reis
Los: LOT-0002
Titel: Bereide deegwaren - diepvries
Beschreibung: Bereide deegwaren - diepvries
Interne Kennung: 6310.L.014_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15851210 Zubereitete Teigwaren, 15851230 Lasagne, 15896000 Tiefkühlprodukte