394294-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Utrzymanie czystości w nieruchomościach Sądu Okręgowego w Gdańsku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie czystości w nieruchomościach Sądu Okręgowego w Gdańsku
BeschreibungUtrzymanie czystości w nieruchomościach Sądu Okręgowego w Gdańsku: Gdańsk,Sopot, Kościerzyna, Starogard Gdański
Interne KennungOG.261.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelUtrzymanie czystości w nieruchomościach Sądu Okręgowego w Gdańsku: część I (Gdańsk)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest codzienne świadczenie usług w zakresie kompleksowego utrzymania czystości i odśnieżania w obiektach Zamawiającego, położonych w Gdańsku, ul. 3 Maja 9 A, ul. Nowe Ogrody 30/34, ul. Jana z Kolna 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90914000 Parkplatzreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90620000 Schneeräumung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach niniejszego zamówienia, dopuszcza się skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu usług, będących przedmiotem Umowy do wartości 20 % łącznego wynagrodzenia. Realizacja Umowy w zakresie prawa opcji uzależniona jest od wzrostu zapotrzebowania Zamawiającego. Wynagrodzenie za prawo opcji zostanie obliczone na podstawie cen wskazanych w ofercie, proporcjonalnie do wzrostu zakresu. Zamawiający składając oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji określa zakres i czas trwania opcji. Oświadczenie może być złożone wielokrotnie w toku Umowy, przy czym łączne zwiększenie zakresu i wynagrodzenia nie może przekroczyć 20% łącznej wartości wynagrodzenia. Prawo do żądania realizacji usług objętych prawem opcji (prawo opcji) jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tego tytułu. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w części lub w pełnym zakresie, Wykonawca jest zobowiązany do realizacji Umowy w zakresie, w jakim Zamawiający z prawa opcji skorzysta. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga dokonania zmian Umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający powiadomi Wykonawcę odrębnym pismem/-ami.
LosLOT-0002
TitelUtrzymanie czystości w nieruchomościach Sądu Okręgowego w Gdańsku: część II (Sopot)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest codzienne świadczenie usług w zakresie kompleksowego utrzymania czystości i odśnieżania w obiekcie Zamawiającego, położonym w Sopocie, ul. 1 Maja 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90620000 Schneeräumung
LosLOT-0004
TitelUtrzymanie czystości w nieruchomościach Sądu Okręgowego w Gdańsku: część III (Kościerzyna)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest codzienne świadczenie usług w zakresie kompleksowego utrzymania czystości w obiekcie Zamawiającego, położonym w Kościerzynie, ul. Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
LosLOT-0005
TitelUtrzymanie czystości w nieruchomościach Sądu Okręgowego w Gdańsku: część IV (Starogard Gdański)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest codzienne świadczenie usług w zakresie kompleksowego utrzymania czystości w obiekcie Zamawiającego, położonym w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 13