2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specialistische coaching
Beschreibung: Het betreft het voornemen tot het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van specialistische coaching, zowel structureel als incidenteel van aard aan en begeleiding van moeilijk bereikbare jongeren en het organiseren van sportieve activiteiten in de wijken van het PACT Zaandam-Oost. De intentie om een overeenkomst af te sluiten voor een periode van 4 jaar met een optie tot verlenging van 4 maal 1 jaar.
Interne Kennung: 2025-425
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Conform artikel 4.16 Aw 2012 neemt de gemeente een standstill termijn in acht van 20 dagen. Eventueel bezwaar tegen dit voornemen moet binnen deze 20 dagen kenbaar zijn gemaakt. Dat kan door het indienen van een klacht bij het klachtenmeldpunt van de gemeente met gebruikmaking van het volgende emailadres klachtenInkoop@zaanstad.nl of door het aanhangig maken van een kort geding bij de Rechtbank Noord-Holland, locatie Haarlem. Het indienen van een klacht schort niet automatisch vermelde termijn van 20 dagen op. Is er geen kort geding aanhangig voor 7 juli 2025, dan zal de opdracht zonder verdere bekendmaking gegund worden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft het voornemen tot het sluiten van een overeenkomst voor het leveren van specialistische coaching, zowel structureel als incidenteel van aard aan en begeleiding van moeilijk bereikbare jongeren en het organiseren van sportieve activiteiten in de wijken van het PACT Zaandam-Oost. Het is de intentie om een overeenkomst af te sluiten voor een periode van 4 jaar, ingangsdatum 1 januari 2026, met een optie tot verlenging van 4 maal 1 jaar. Een overeenkomst af te sluiten voor een periode van 4 jaar, ingangsdatum 1 januari 2026, met een optie tot verlenging van 4 maal 1 jaar.
Interne Kennung: 1