2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce GZ Demokracie – III
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace nového gastroporovozu vč. provedení stavebních úprav, dodání gastrotechnologie a interiérových úprav v prostorách restaurace podle PROJEKTU – realizace díla. Podrobný rozsah stavebních prací a dodávek, které požaduje zadavatel realizovat, je blíže specifikován v PROJEKTU a v soupisu prací s výkazem výměr. Dodávkou díla se rozumí úplné a bezvadné provedení veškerých dodávek gastrotechnologie, vč. jejich montáže a zprovoznění, dodávek stavebních prací a konstrukcí včetně dodávek potřebných materiálů nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou gastrotechnologie a stavebních prací, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečnostní opatření apod.) a zajištění a předání projektové dokumentace skutečného provedení díla. Stolový a sedací nábytek není předmětem zadávané veřejné zakázky. Více v zadávací dokumentaci. Opakované řízení.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39222000 Gastronomiebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42214110 Grills, 42215200 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen, 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 45212420 Bauarbeiten für Restaurants und ähnliche Anlagen, 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen