2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie: Agilent G6495DA triple quadrupole LC-MS
Beschreibung: Wetsus, Europees centrum voor duurzame watertechnologie, is voornemens om de vervanging van haar huidige LC-MS systeem (Agilent 6420) rechtstreeks te gunnen aan Agilent Technologies. Dit voornemen is gebaseerd op technische en functionele redenen, waardoor de opdracht enkel aan deze leverancier kan worden gegund. €305.000,-
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38340000 Mengenmessinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Motivering voor gunning zonder voorafgaande aankondiging conform artikel 2.32 lid 1 sub b Aanbestedingswet 2012 Wetsus, Europees centrum voor duurzame watertechnologie, is voornemens om de vervanging van haar huidige LC-MS systeem (Agilent 6420) rechtstreeks te gunnen aan Agilent Technologies. Dit voornemen is gebaseerd op technische en functionele redenen, waardoor de opdracht enkel aan deze leverancier kan worden gegund. De voorgestelde aanschaf betreft het systeem Agilent G6495DA Triple Quadrupole LC-MS. De motieven voor deze keuze zijn: • Volledige compatibiliteit met bestaande Agilent 6420-systemen: methodes, data, kalibraties en systeeminstellingen zijn zonder conversie herbruikbaar. • Naadloze hardware- en software-integratie met bestaande Agilent-infrastructuur, zonder aanvullende conversie, training of aanpassingen. • Cruciale analysetools binnen de Agilent-softwareomgeving, noodzakelijk voor continuïteit van onderzoek en datavergelijkbaarheid. • Tijdsdruk: levering en installatie moeten binnen 3 maanden gerealiseerd zijn, met gegarandeerde ingebruikname. • Technische prestaties: alleen dit model voldoet aan de vereiste specificaties inzake gevoeligheid, MRM-capaciteit, fysiek formaat, autosamplerfuncties, en vacuümtoegang. Op basis van een marktverkenning, concludeert Wetsus dat geen andere leverancier binnen de hieronder vermelde randvoorwaarden een LC-MS combinatie met de hieronder gepubliceerde eisen en kenmerken zullen aanbieden. Een openbare aanbesteding middels de conventionele tender procedure zou hoogst waarschijnlijk leiden tot onnodige kosten en vertraging, terwijl de uitkomst via die conventionele procedure alsnog een gunning aan Agilent zou opleveren (met name gelet op de levertijd, data infrastructuur en compatibiliteit met andere modules). Om transparant te handelen, publiceert Wetsus deze voorafgaande aankondiging in de vorm van een vrijwillige transparantie (VEAT). Indien binnen 20 kalenderdagen na publicatie gegronde bezwaren worden ingediend, zal Wetsus haar voornemen heroverwegen. Bij het uitblijven van bezwaar zal de opdracht worden gegund aan Agilent Technologies. Bijlage: Technische Specificaties nieuwe LC-MS • Uitwisseling van bestaande hardware zonder conversie of technische vertraging (software-/aansturingscompatibiliteit). • Volledige compatibiliteit van HPLC-methoden, met minimale retentietijdverschuivingen. • Nieuwe UHPLC en MS moeten van hetzelfde merk zijn voor compatibiliteit en backward compatibiliteit. • Herbruikbaarheid data van Agilent 6420 LC-MS. Data van 6420 LC-MS moeten zonder conversie in te lezen zijn in de software van de nieuwe massaspectrometer. • Gebruiksvriendelijke analyse- en bedieningssoftware, intuïtief voor Wetsus-analisten. • Volledige inzetbaarheid van het systeem binnen 3 maanden na opdrachtverstrekking. • UHPLC specificaties: minimaal binair systeem, 1300 bar druk, 8 gethermostreerde kolomposities, schakelkraan en ontgasser. • Massabereik m/z 5–3000; bewezen gevoeligheid van 0.1 ng/L voor PFOS, carbamazepine en triclosan. Gevoeligheid 1 pg on-column schone monsters en 10 ng/kg op basis van QuEChERS/bodem monsters. • MRM-capaciteit: 700 MRM transitions/s, 0.5 ms dwell time, FWHM-resolutie 0.7 Dalton. • Maximale systeemafmetingen: 100 x 80 x 50 cm (b x d x h). • Service: on-site onderhoud binnen 2 dagen, 5 jaar dekking, levering onderdelen gegarandeerd voor minstens 10 jaar. • Uitsluitend voor geheel nieuwe systeem/componenten (geen refurbished/demo). Autosampler: dual needle, well-plate compatibiliteit, injectievolume 100 nL–1000 μL, waarbij RSD’s (n=5) voor analieten <2.0 % liggen. • Vacuum shield vereist: schoonmaak onder vacuüm, niet alleen bron maar ook eerste ion optics. • Voor het hierboven beschrevene, moet de totale “cost of ownership” inclusief alle vereisten zoals licenties, software, inruilkortingen en inclusief 5 jaren onderhoudskosten in totaal onder €305.000,- aangeboden worden. 305.000 EUR
Interne Kennung: 1