See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w lokalach.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzątania i utrzymania czystości w lokalach Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Regionalnego i 19 Biur Powiatowych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w województwie warmińsko-mazurskim. Łączna powierzchnia lokali podlegająca usługom wynosi 10960,28 m2.
Vorherige Bekanntmachung: 172821-2026
Interne Kennung: BOR14.2610.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Opis procedury stosowanej w postępowaniu został zamieszczony w specyfikacji warunków zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001