See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění komplexního servisu výtahů 2024 – 2027
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je zajistit kontrolu výtahů v objektech Ministerstva obrany dle platných ČSN, vystavení revizních zpráv (kontrolních osvědčení), pravidelný servis a havarijní službu s cílem jejich bezpečného provozu. Dodavatel se zavazuje pro objednatele poskytovat servisní služby, jimiž se rozumí zajištění komplexního servisu výtahů u provozních středisek, jejichž seznam je přílohou Návrhu Smlouvy o dílo, tak jak je stanoveno platnými právními předpisy např. ČSN 274002 a 274007, či pokyny výrobce.
Vorherige Bekanntmachung: 780149-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zajištění komplexního servisu výtahů 2024 – 2027 část č. 2 oblast Pardubice
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: Zajištění komplexního servisu výtahů 2024 – 2027 část č. 1 oblast Praha
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: Zajištění komplexního servisu výtahů 2024 – 2027 část č. 3 oblast Brno
Interne Kennung: 3