See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa produktów spożywczych zwierzęcych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest zakup i dostawa produktów spożywczych zwierzęcych (kod CPV: 15100000-9, 15500000-3, 15200000-0, 15331170-9, 15896000-5, 03142500-3). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”. 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na siedem części, wyszczególnionych w „Formularzu cenowym – Oferta wykonawcy” stanowiącym załącznik Nr 2 do SWZ. cz. I Mięso, produkty mięsne, wędliny; cz. II Produkty mięsne drobiowe; cz. III Wyroby drobiowe; cz. IV Produkty mleczarskie; cz. V Ryby przetworzone; cz. VI Produkty mrożone; cz. VII Jaja.
Interne Kennung: 27/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. I Mięso, produkty mięsne, wędliny;
Beschreibung: Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: cz. II Produkty mięsne drobiowe;
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: cz. III Wyroby drobiowe;
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: cz. IV Produkty mleczarskie;
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: cz. V Ryby przetworzone;
Interne Kennung: Część V
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0006
Titel: cz. VI Produkty mrożone;
Interne Kennung: Część VI
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: cz. VII Jaja;
Interne Kennung: Część VII
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier