394459-2026 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU Cambium - SMK De Rank
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Cambium - SMK De Rank
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Cambium. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000