See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie przygotowania i przeprowadzenia szkoleń 2-dniowych dla uczestników projektu realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim”, w podziale na 8 zadań
Beschreibung: Zadanie 1 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wrocław; Zadanie 2 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Jelenia Góra; Zadanie 3 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Legnica; Zadanie 4 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wałbrzych/Szczawno-Zdrój; Zadanie 5 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wrocław. Zadanie 6 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Jelenia Góra. Zadanie 7 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Legnica. Zadanie 8 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wałbrzych/Szczawno-Zdrój. Projekt jest dofinansowany z Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55130000 Sonstige Hotel-Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej.
Beschreibung: Na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wrocław;
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej.
Beschreibung: Na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Jelenia Góra;
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej
Beschreibung: Na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Legnica
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej podczas wykonywania czynności zawodowych wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej.
Beschreibung: Na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wałbrzych/Szczawno-Zdrój
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej
Beschreibung: Na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wrocław.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej.
Beschreibung: Na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Legnica.
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Usługa kompleksowa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia 2-dniowego z zakresu bezpieczeństwa osobistego i samoobrony podczas wykonywania czynności zawodowych, wraz ze świadczeniem usług hotelarsko - restauracyjnych i zapewnieniem sali szkoleniowej
Beschreibung: Na potrzeby projektu pn. „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie dolnośląskim” realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej we Wrocławiu. Na terenie miasta Wałbrzych/Szczawno-Zdrój.
Interne Kennung: Zadanie 8