2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud E&W-installaties
Beschreibung: Op de aanbesteding Onderhoud E&W-installaties met Tenderned kenmerk TN563792 heeft Solido 0 inschrijvingen ontvangen. Op basis van artikel 2.32 lid 1 sub a Aw2012 heeft Solido gebruik gemaakt van de onderhandelingsprocedure zonder (voorafgaande) aankondiging. Unica Installatietechniek B.V. heeft op basis van de voorgaande benoemde procedure, onderhandelingsprocedure zonder (voorafgaande) aankondiging, een offerte uitgebracht. Solido is van voornemens om een schriftelijke overeenkomst onder bezwarende titel te sluiten met Unica Installatietechniek B.V. Bij deze procedure wordt een bezwaartermijn van 30 dagen gehanteerd, volgens artikel 4.15 Aw 2012. De scope van deze aanbesteding omvat het preventief onderhoud (P), Correctief onderhoud (C) en Curatief onderhoud (S). De geraamde waarde op basis van een 4-jarig contract bedraagt €221.900,-
Interne Kennung: 563792
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhoud E&W-installatie, locatie Voskuilenweg & CBS-Weg te Heerlen
Beschreibung: Dit betreft een onderhoudscontract E&W-installaties, locatie Voskuilenweg & CBS-Weg te Heerlen.
Interne Kennung: 1