See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokale zorginkoop ondersteuning/begeleiding Wmo 2018 en verder gemeente Smallingerland
Beschreibung: Deze procedure sociale en andere specifieke diensten ziet op Wmo ondersteuning/begeleiding onderverdeeld in 4 Percelen: 1: Begeleiding Individueel, 2 Begeleiding Groep, 3 Kortdurend Verblijf, 4 Hulp bij het Huishouden. Beoogde ingangsdatum ovk is 16-07-2018. Er is geen afnamegarantie. Alle documenten voor toelating zijn vanaf vrijdag 10-11-2017 te downloaden via www.smallingerland.nl/zorginkoop. Communicatie verloopt via zorginkoopwmo@smallingerland.nl. Voor het uploaden van de benodigde documenten voor toelating dient gebruik te worden gemaakt van https://filetransfer.smallingerland.nl/ t.a.v. zorginkoopwmo@smallingerland.nl. De sluitingstermijn voor aanmeldingen procedure is definitief uiterlijk 20-12-2017: 15:00 uur. Na gunning (na 11-04-2018) is het doorlopend mogelijk voor nieuwe/bestaande partijen om zich via zorginkoopwmo@smallingerland.nl aan te melden voor percelen conform dezelfde vereisten en akkoord nieuwe overeenkomst meer informatie zie www.smallingerland.nl/zorginkoop NNTB
Interne Kennung: 20180411SMAL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Begeleiding Individueel (BGI)
Beschreibung: Perceel 1: Begeleiding Individueel (BGI), onderverdeeld in; Basis € 43,80 per klokuur en Speciaal: € 68,40 per klokuur. Een globale omschrijving van de percelen en de bijbehorende dienstverlening is opgenomen in bijlage 1 van het aanmeldformulier. Aanbieder is verplicht per perceel alle tot het perceel behorende dienstverlening aan te bieden. Perceel 1: Begeleiding Individueel (BGI), onderverdeeld in; Basis € 43,80 per klokuur en Speciaal: € 68,40 per klokuur. Een globale omschrijving van de percelen en de bijbehorende dienstverlening is opgenomen in bijlage 1 van het aanmeldformulier. Aanbieder is verplicht per perceel alle tot het perceel behorende dienstverlening aan te bieden.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Begeleiding Groep (BGG)
Beschreibung: Perceel 2: Begeleiding Groep (BGG), onderverdeeld in; Basis € 34,00 per dagdeel, Speciaal € 52,00 per dagdeel, Vervoer € 12,00 per begeleidingsdag en Vervoer speciaal € 25,00 per begeleidingsdag. Een globale omschrijving van de percelen en de bijbehorende dienstverlening is opgenomen in bijlage 1 van het aanmeldformulier. Aanbieder is verplicht per perceel alle tot het perceel behorende dienstverlening aan te bieden. Perceel 2: Begeleiding Groep (BGG), onderverdeeld in; Basis € 34,00 per dagdeel, Speciaal € 52,00 per dagdeel, Vervoer € 12,00 per begeleidingsdag en Vervoer speciaal € 25,00 per begeleidingsdag. Een globale omschrijving van de percelen en de bijbehorende dienstverlening is opgenomen in bijlage 1 van het aanmeldformulier. Aanbieder is verplicht per perceel alle tot het perceel behorende dienstverlening aan te bieden.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Kortdurend Verblijf (KV)
Beschreibung: Perceel 3: Kortdurend Verblijf (KV), onderverdeeld in; Kortdurend Verblijf € 185,00 per etmaal, Vervoer € 12,00 per verblijf en Vervoer speciaal € 25,00 per verblijf. Een globale omschrijving van de percelen en de bijbehorende dienstverlening is opgenomen in bijlage 1 van het aanmeldformulier. Aanbieder is verplicht per perceel alle tot het perceel behorende dienstverlening aan te bieden. Perceel 3: Kortdurend Verblijf (KV), onderverdeeld in; Kortdurend Verblijf € 185,00 per etmaal, Vervoer € 12,00 per verblijf en Vervoer speciaal € 25,00 per verblijf. Een globale omschrijving van de percelen en de bijbehorende dienstverlening is opgenomen in bijlage 1 van het aanmeldformulier. Aanbieder is verplicht per perceel alle tot het perceel behorende dienstverlening aan te bieden.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Hulp bij het Huishouden
Beschreibung: Perceel 4: Hulp bij het Huishouden, onderverdeeld in; Algemene voorziening Hulp bij het Huishouden (AVHH) maximaal € 24,60 per klokuur, Hulp bij het Huishouden 1 (HH1) € 24,60 per klokuur, Hulp bij het Huishouden 2 (HH2) € 27,60 per klokuur. Een globale omschrijving is opgenomen in bijlage 1 van het aanmeldformulier. Aanbieder is verplicht per perceel alle tot het perceel behorende dienstverlening aan te bieden.
Interne Kennung: 4