2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania - buty specjalne zimowe WS oraz buty trackingowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – butów specjalnych zimowych WS oraz butów trackingowych
Interne Kennung: 84/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Buty specjalne zimowe WS
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – butów specjalnych zimowych WS, w ilości: 2 300 par
Interne Kennung: Zadanie 1: Buty specjalne zimowe WS
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1 300 par butów specjalnych zimowych WS Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Buty trackingowe
Beschreibung: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – butów trackingowych, w ilości: 2 400 par
Interne Kennung: Zadanie 2: Buty trackingowe
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem. W ramach opcji zamawiający może zakupić dodatkowo do 1 400 par butów trackingowych Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).