2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratoriumdiensten
Beschreibung: Hecht wenst de benodigde laboratoriumdiagnostiek ten behoeve van soa en PrEP voor meerdere jaren onder te brengen bij één laboratorium. De opdracht omvat in ieder geval: - het uitvoeren van soa-diagnostiek, bestaande uit testen op chlamydia, gonorroe, syfilis, hepatitis B, hepatitis C, mpox en hiv, en op indicatie testen op hepatitis A, LGV, herpes simplex 1/2, Trichomonas vaginalis en (incidenteel) Mycoplasma genitalium; - het kweken van gonorroe ten behoeve van de GRAS-surveillance; - het uitvoeren van laboratoriumtesten in het kader van PrEP-zorg, waaronder kreatinine en hepatitis C. - Hecht behoudt zich het recht voor om in overleg en indien mogelijk andere laboratoriumdiagnostiek aan te vragen. Hecht verwacht de komende jaren een structurele behoefte aan laboratoriumdiagnostiek te hebben. Historisch bezien is er sprake van een jaarlijkse uitgave van € 200.000,- tot € 250.000,-. Het is de verwachting dat soortgelijke bedragen ook in toekomstige jaren noodzakelijk blijven. Een jaarlijkse structurele stijging van de kosten is zichtbaar en zal zich gedurende de overeenkomst mogelijk voortzetten. De effecten en omvang hiervan zijn vooraf moeilijk in te schatten. Daarom verhoogt Hecht de maximale opdrachtwaarde ten behoeve van de Raamovereenkomst met 50%. Dit komt uit op een totale omvang van de opdracht inclusief verlengingsopties van € 2.625.000,-.
Interne Kennung: Z/26/012716
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hecht heeft voor de openbare procedure gekozen omdat zij meent dat dit zoveel mogelijk geïnteresseerde Ondernemers de mogelijkheid geeft kans te maken op de opdracht en aldus tot maximale mededinging zal leiden. Voorts is het potentiële aantal Inschrijvers in combinatie met de inspanningen die een Inschrijver moet verrichten voor het doen van een Inschrijving niet zodanig, dat dit reden is voor het uitschrijven van een niet-openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Hecht is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met 1 inschrijver met een looptijd van 1 jaar met 3 maal een éénzijdige door Hecht uit te oefenen optie tot verlenging met telkens 2 jaar (per verlengingsoptie). Op alle eventuele verlengingen zijn de bepalingen en voorwaarden van de Overeenkomst onverkort van toepassing. Hecht is (bij een gelijkblijvende situatie) voornemens de verlengingsopties maximaal te benutten, mits naar tevredenheid minimaal aan de doelstellingen van deze aanbesteding wordt voldaan.
2. Procedure
Procedure
Title: Laboratoriumdiensten
Internal identifier: Z/26/012716
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71900000 Laboratory services
Additional classification (cpv): 85145000 Services provided by medical laboratories
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: