2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging theatermechanische hijsinstallaties
Beschreibung: In opdracht van de gemeente Barendrecht wordt in de zomer van 2026 de hijsinstallaties van Theater het Kruispunt te Barendrecht vervangen De 'theatermechanische installaties' in de Grote zaal bestaat hoofdzakelijk uit: - Computerbesturing - 21 decortrekken - 2 zaaltrekken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416300 Hebezeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1