2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promotionele artikelen
Beschreibung: VISTA college wenst een opdrachtnemer te contracteren voor de levering van promotionele artikelen. Onder promotionele artikelen wordt verstaan: Branded promotionele artikelen zijn fysieke producten die voorzien zijn van een merklogo, bedrijfsnaam of een andere vorm van merkidentiteit, die worden gebruikt als marketinginstrument om naamsbekendheid te vergroten, klantloyaliteit te bevorderen en relaties met klanten, partners of medewerkers te versterken. Deze artikelen worden vaak ingezet tijdens evenementen, beurzen, bedrijfsactiviteiten of als relatiegeschenk en zijn ontworpen om het merk op een tastbare en langdurige manier onder de aandacht te brengen. Voorbeelden zijn pennen, notitieboekjes, tassen, drinkflessen, kleding of technologische gadgets met opdruk van het logo of de slogan van een bedrijf. VISTA college is voornemens één (1) raamovereenkomst af te sluiten met één (1) opdrachtnemer, die als partner meedenkt over innovatieve en duurzame (gepersonaliseerde) promotionele artikelen. De beoogde ingangsdatum van deze overeenkomst is 12 november 2025 en heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar waarna de raamovereenkomst nog tweemaal (2) met één (1) jaar verlengd kan worden (2+1+1). De geraamde waarde van de raamovereenkomst is € 450.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: EOA.2025.INK.8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: VISTA college wenst een opdrachtnemer te contracteren voor de levering van promotionele artikelen. Onder promotionele artikelen wordt verstaan: Branded promotionele artikelen zijn fysieke producten die voorzien zijn van een merklogo, bedrijfsnaam of een andere vorm van merkidentiteit, die worden gebruikt als marketinginstrument om naamsbekendheid te vergroten, klantloyaliteit te bevorderen en relaties met klanten, partners of medewerkers te versterken. Deze artikelen worden vaak ingezet tijdens evenementen, beurzen, bedrijfsactiviteiten of als relatiegeschenk en zijn ontworpen om het merk op een tastbare en langdurige manier onder de aandacht te brengen. Voorbeelden zijn pennen, notitieboekjes, tassen, drinkflessen, kleding of technologische gadgets met opdruk van het logo of de slogan van een bedrijf.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties: 2 x 1 jaar.