See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 202/PN/2023 - Dostawa cewników do aspiracji dużych skrzeplin, koszulek prowadzących szyjnych wraz z dzierżawą pompy
Beschreibung: Dostawa cewników do aspiracji dużych skrzeplin z tętnic i żył, koszulek prowadzących szyjnych, sepratorów do tromboktomii, zbiorników z filtrami, cewników do tromboaspiracji oraz separatorów do tromboaspiracji dużych naczyń wraz z dzierżawą pompy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa cewników do aspiracji dużych skrzeplin, koszulek prowadzących szyjnych wraz z dzierżawą pompy.
Interne Kennung: 202/PN/2023
Haupteinstufung (cpv): 15331430 Dosenpilze