394667-2025 - Ergebnis
Belgien – Bauarbeiten – LUBBEEK_Hazeput_nieuwbouw 57 wooneenheden_Fase 1. (Mogelijke uitbreiding met 34 wooneenheden )
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LUBBEEK_Hazeput_nieuwbouw 57 wooneenheden_Fase 1. (Mogelijke uitbreiding met 34 wooneenheden )
Beschreibung: Perceel 1 vormt een eerste fase van 57 woningen van het woningbouwproject op de site Hazeput te Lubbeek, waar in totaal 91 woningen zullen gerealiseerd worden. De bedoeling van de fasering is dat de afgewerkte noordelijke insteekweg vanaf Uilekot na bouwfase 1 volledig gescheiden toegang zal verschaffen aan de nieuwe bewoners ten opzichte van het latere werfverkeer van bouwfase 2. De onderbouw van de infrastructuurwerken, incl. de nutsleidingen (elektriciteit, water, Proximus, Telenet), rioleringswerken, wegkoffers en boordstenen, zal gerealiseerd zijn vóór de aanvang van de werken. De huisaansluitputjes van de riolering zitten vervat in de bouwwerken. In het project wordt geen gasnet voorzien. De bovenbouw van de infrastructuurwerken zal gelijktijdig met de bouwwerken, na beëindiging van de ruwbouw gerealiseerd worden : afwerking wegenis en groenaanleg, met uitzondering van groenaanleg en beklinkering rond woningbouw fase 2. Voorafgaand aan de bouwwerken realiseert Aquafin een collector op het projectterrein en in de dorpskern(“21067B Verbindingsriolering Lubbeek Centrum fase 3”). Het tracé van deze collector verloopt onder de noordelijke insteekweg van Uilekot en het centrale ronde plein. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor soortgelijke werken te herhalen bij onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking (art. 42, §1, 2° van de wet van 17 juni 2016), dit voor een maximum van 8.000.000 euro of 34 woningen, al dan niet te gunnen in verschillende fasen.
Interne Kennung: PPP154-238/5085/AAN_nieuwbouw
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AAN_nieuwbouw_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser