2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport en verwerking afvalstromen milieustraat
Beschreibung: De opdracht betreft het beschikbaar stellen van inzamelmiddelen op de milieustraat van gemeente Teylingen, het transporteren van het ingezamelde afval van de milieustraat naar verwerkingslocaties en de verwerking van het ingezamelde afval. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: JMA202606-TVAMT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Diverse afvalstromen Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de overeenkomst is 2 jaar. Zij vangt aan op 1 december 2026 en eindigt op 30 november 2028.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Groenafval Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Matrassen Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 3