2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ České Petrovice
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen „KoPÚ“) v katastrálních územích české Petrovice a Petrovičky u Mladkova, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „katastrální vyhláška“). Návrh KoPÚ bude zpracován tak, aby jej bylo možno zapsat do katastru nemovitostí. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Návrh KoPÚ bude vyhotoven podle podrobnějšího členění, které přesně odpovídá náležitostem uvedeným ve vyhlášce č. 13/2014 Sb., o postupu při provádění pozemkových úprav a náležitostech návrhu pozemkových úprav, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „vyhláška č. 13/2014 Sb.“). KoPÚ České Petrovice (část 1) budou řešeny se zvláštním zřetelem na úpravu vodohospodářských poměrů, protierozních a protipovodňových opatření. Katastr obce České Petrovice má členitý reliéf terénu. V případě přívalových srážek dochází k rychlému nástupu povodňových průtoků a omezená kapacita spolu s velmi malou akumulační schopností dílčích povodí způsobují rychlý nástup povodní s velkou rychlostí odtoku, způsobující povodně části obce a erozi nejen na zemědělsky obhospodařovaných pozemcích. V rámci pozemkových úprav je nutné navrhnout účinná opatření ke zmírnění eroze a podpořit tak vyšší bezpečnost proti účinkům povodní.
Interne Kennung: SP5745/2022-544101
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001