394683-2026 - Wettbewerb
Polen – Fernseh- und audiovisuelle Geräte – Zintegrowany System Multimedialny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZintegrowany System Multimedialny
BeschreibungI. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostarczenie, montaż i instalacja wraz z uruchomieniem przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Systemu, w tym (definicje pojęć użytych wielką literą, znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ): 1. Wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do Projektu Technicznego, oraz praw zależnych; 2. Dostarczenie przez Wykonawcę do Zamawiającego Sprzętu oraz Oprogramowania, oraz udzielenie na rzecz Zamawiającego licencji na korzystanie z Oprogramowania i oprogramowania systemowego Sprzętu; 3. Wykonanie przez Wykonawcę Usług instalacyjno-wdrożeniowych; 4. Zapewnienie przez Wykonawcę świadczenia Usług Maintenance; 5. Wykonanie przez Wykonawcę Dokumentacji Powykonawczej oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Powykonawczej, oraz praw zależnych; 6. Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych; 7. Udzielenie przez Wykonawcę Gwarancji na Sprzęt i Oprogramowanie. II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki, zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI2-MA-241-0115/DIT/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320), zwanej dalej "ustawą", Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostarczenie, montaż i instalacja wraz z uruchomieniem przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego Systemu, w tym (definicje pojęć użytych wielką literą, znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik nr 5 do SWZ): 1.1. Wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do Projektu Technicznego, oraz praw zależnych; 1.2. Dostarczenie przez Wykonawcę do Zamawiającego Sprzętu oraz Oprogramowania, oraz udzielenie na rzecz Zamawiającego licencji na korzystanie z Oprogramowania i oprogramowania systemowego Sprzętu; 1.3. Wykonanie przez Wykonawcę Usług instalacyjno-wdrożeniowych; 1.4. Zapewnienie przez Wykonawcę świadczenia Usług Maintenance; 1.5. Wykonanie przez Wykonawcę Dokumentacji Powykonawczej oraz przeniesienie autorskich praw majątkowych do Dokumentacji Powykonawczej, oraz praw zależnych; 1.6. Świadczenie przez Wykonawcę Usług Serwisowych; 1.7. Udzielenie przez Wykonawcę Gwarancji na Sprzęt i Oprogramowanie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki, zasady realizacji zamówienia określone są w Projektowanych postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.